Kérdés Egyéb
- Brasil
-
Témaindító
- Nem elérhető
2014 szept. 20 11:41 #2015
Írta: Brasil
Brasil
Brasil válaszolt a következő témában: Egyéb
Nem hiszem...
...es nem azert, mert nincs helye.
Inkabb azert, mert ki kene "epiteni"
a kabelkorbacsot, ami hozza az adatokat bele.
...es nem azert, mert nincs helye.
Inkabb azert, mert ki kene "epiteni"
a kabelkorbacsot, ami hozza az adatokat bele.
bogyo00 írta: Azt szeretném kérdezni,hogy a 650-re fel lehet a tripmastert szereli?
Brasil
Válasz Brasil üzenetére
- bogyo00
- Nem elérhető
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 11
- Szmuki
-
- Nem elérhető
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 89
2014 szept. 19 16:40 #2012
Írta: Szmuki
Szmuki válaszolt a következő témában: Egyéb
Hátul 43-as JT van fent. 72mm-t lógott a lánc. Újra beállítottam a láncfeszességet. most 50mm-re(több ponton mérve is). Jobban nem akartam, mert akkor már piros tartományba kerülne a rögzítőalátét(biztosító) ami az anya alatt van.
Így már nem is rángat annyira, és nem is ér hozzá a villához.
Így hogy be lett állítva rendesen. nem is tudom annyira elhúzni a láncot a hátsó lánckerék közepétől.
Így már nem is rángat annyira, és nem is ér hozzá a villához.
Így hogy be lett állítva rendesen. nem is tudom annyira elhúzni a láncot a hátsó lánckerék közepétől.
Válasz Szmuki üzenetére
- Brasil
-
Témaindító
- Nem elérhető
2014 szept. 18 07:35 - 2014 szept. 18 07:37 #2009
Írta: Brasil
Brasil
Brasil válaszolt a következő témában: Egyéb
Lanc, elso lanckerek, hatso lanckerek csere!
Aztan allitsd be a lancfeszesseget rendesen (az uj lancon)!
Hanyas a hatso lanckereked (45-os a gyari)?
Az elsovel ne varialj (16-os a gyari)!
Lancbol az erositettet vedd (D.I.D. 525 ZVM-X).
Dragabb, de tobbet is bir.
Ajanlom a Pink Motors-t !
Aztan allitsd be a lancfeszesseget rendesen (az uj lancon)!
Hanyas a hatso lanckereked (45-os a gyari)?
Az elsovel ne varialj (16-os a gyari)!
Lancbol az erositettet vedd (D.I.D. 525 ZVM-X).
Dragabb, de tobbet is bir.
Ajanlom a Pink Motors-t !
Szmuki írta: Nem rég tűnt fel hogy a lánc bele-bele ér a lengővillába.
Szerintetek ez normális?túl kicsi áttétel van rajta hátul?
megnyúlt a láncom?
Csatolt képen kihúztam középen a hátsó lácnkerékről a láncot...
Szerintem ez nem nagyon tűnik jónak.
Kuka? vagyis lehet cserélnem kell a szettet?
Holnap lemérem hogy mennyire lóg a láncom(több pontos is).
Brasil
Utolsó szerkesztés: 2014 szept. 18 07:37 Brasil által.
Válasz Brasil üzenetére
- Szmuki
-
- Nem elérhető
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 89
2014 szept. 17 19:51 #2008
Írta: Szmuki
Szmuki válaszolt a következő témában: Egyéb
Nem rég tűnt fel hogy a lánc bele-bele ér a lengővillába.
Szerintetek ez normális?túl kicsi áttétel van rajta hátul?
megnyúlt a láncom?
Csatolt képen kihúztam középen a hátsó lácnkerékről a láncot...
Szerintem ez nem nagyon tűnik jónak.
Kuka? vagyis lehet cserélnem kell a szettet?
Holnap lemérem hogy mennyire lóg a láncom(több pontos is).
Szerintetek ez normális?túl kicsi áttétel van rajta hátul?
megnyúlt a láncom?
Csatolt képen kihúztam középen a hátsó lácnkerékről a láncot...
Szerintem ez nem nagyon tűnik jónak.
Kuka? vagyis lehet cserélnem kell a szettet?
Holnap lemérem hogy mennyire lóg a láncom(több pontos is).
Válasz Szmuki üzenetére
- Brasil
-
Témaindító
- Nem elérhető
2014 júl. 29 23:37 #1877
Írta: Brasil
Brasil
Brasil válaszolt a következő témában: Egyéb
Vedd bele a karbi szinkront is.
A GIWI azert jo, mert... azert, amit elmeseltem
az evadnyiton
Olajat 6.000km-enkent cserelj.
Meghalalja!
Nagyon jo valasztas a K60!
A K60 Scout megjobb. 140-es guminal mar megjelenik kozepen
az osszefuggo futofelulet. Csendesse valik a gumi
egyenes futasnal.
A GIWI azert jo, mert... azert, amit elmeseltem
az evadnyiton
Olajat 6.000km-enkent cserelj.
Meghalalja!
Nagyon jo valasztas a K60!
A K60 Scout megjobb. 140-es guminal mar megjelenik kozepen
az osszefuggo futofelulet. Csendesse valik a gumi
egyenes futasnal.
Brasil
Válasz Brasil üzenetére
- Brasil
-
Témaindító
- Nem elérhető
- poczaroland
-
- Nem elérhető
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 26
- poczaroland
-
- Nem elérhető
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 26
2014 júl. 29 21:05 - 2014 júl. 29 21:06 #1872
Írta: poczaroland
poczaroland válaszolt a következő témában: Egyéb
Sose fogyasztott nálam ilyen keveset:) egyébként a Hosszú nekem egyszer azt mondta, hogy a biztosítékokat is ellenőrizd, mert az is el tud szakadni. Es tényleg. A motor egyszer csak megáll...
Úgyhogy a listát ki egészíteném egy level biztivel.
Úgyhogy a listát ki egészíteném egy level biztivel.
Utolsó szerkesztés: 2014 júl. 29 21:06 poczaroland által.
Válasz poczaroland üzenetére
- Szmuki
-
- Nem elérhető
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 89
2014 júl. 29 03:57 #1871
Írta: Szmuki
Szmuki válaszolt a következő témában: Egyéb
Igazad van.
Legközelebb lesz nálam szerszám, az tuti:)!
6pontban levőket meg majd szépen apránként beszerzem.
De vannak most fontossági sorrendek
.
-1.Hátulra doboz, nem tudok hova cuccolni(neten már megrendeltem 2sisakos)
-2.Szivargyújtó(ezt is megrendeltem), és ha már le lesz szedve a tank, akkor ránézek a gyertyákra. Az elektróda állapotából megítélve, mérlegelem, hogy új gyertyát veszek bele vagy sem.
-3.megnézem a szelephézagot( de ez még nem biztos
)
-4.Nagyon zavar, hogy nem gyári a plexije. GIVI plexit akarok szerezni rá,magasított fajtát.
-5.Tripmaster helyére egy téglalap alakú fix(nem leszedhető, ne lehessen lelopni:D) GPS beszerzése. használt is jöhet:). Ajánlatok nyugodtan jöhetnek:).
Illetve tanácsok milyen szoftverűt(azt írják hogy az Igo-sok jók)! Milyen márkát típust tudtok ajánlani
olajat majd tavasszal. megbízok a volt gazdájában. nagyon szép a színe. így hogy nagy a szerviz(12e km) intervalluma az olajcserének, nem hinném hogy gond lehet belőle.
ui: Dominátoromon Metzeller Tourence gumik voltak.
AT-n pedig elől hátul Hedineau K60 van. lehet hülyén hangzik, de szerintem jobban tapad vizes úton K60, mint a Tourence. Bár lehet csak úgy érzem
.
Legközelebb lesz nálam szerszám, az tuti:)!
6pontban levőket meg majd szépen apránként beszerzem.
De vannak most fontossági sorrendek
-1.Hátulra doboz, nem tudok hova cuccolni(neten már megrendeltem 2sisakos)
-2.Szivargyújtó(ezt is megrendeltem), és ha már le lesz szedve a tank, akkor ránézek a gyertyákra. Az elektróda állapotából megítélve, mérlegelem, hogy új gyertyát veszek bele vagy sem.
-3.megnézem a szelephézagot( de ez még nem biztos
-4.Nagyon zavar, hogy nem gyári a plexije. GIVI plexit akarok szerezni rá,magasított fajtát.
-5.Tripmaster helyére egy téglalap alakú fix(nem leszedhető, ne lehessen lelopni:D) GPS beszerzése. használt is jöhet:). Ajánlatok nyugodtan jöhetnek:).
Illetve tanácsok milyen szoftverűt(azt írják hogy az Igo-sok jók)! Milyen márkát típust tudtok ajánlani
olajat majd tavasszal. megbízok a volt gazdájában. nagyon szép a színe. így hogy nagy a szerviz(12e km) intervalluma az olajcserének, nem hinném hogy gond lehet belőle.
ui: Dominátoromon Metzeller Tourence gumik voltak.
AT-n pedig elől hátul Hedineau K60 van. lehet hülyén hangzik, de szerintem jobban tapad vizes úton K60, mint a Tourence. Bár lehet csak úgy érzem
Válasz Szmuki üzenetére
Fórumhozzáférés
- Engedélyezett: új téma létrehozása.
- Engedélyezett: válasz.
- Engedélyezett: to add attachements.
- Nem engedélyezett: hozzászólásod szerkesztése.